Lista produktów marki Dalli

Detergenty Dalli to oryginalne, niemieckie środki do prania przeznaczone do różnych rodzajów tkanin (Wolle und Seide, Sport&Outdoor, Farb Brillanz), uwzględniające różny stopień zabrudzenia tkaniny (Heavy duty), stworzone specjalnie z myślą o wrażliwej skórze małych dzieci oraz osób z alergiami (Dalli med, Sensitive), zapewniające komfort i satysfakcję użytkowania Tobie i Twoim bliskim.

Zapewniają wysoką jakość i znakomite efekty prania już od 20°C. Wieloletnia obecność na rynku i doskonalenie receptur przez kolejne dekady spowodowały, że produkty Dalli cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów, zdobytym dzięki swojej skuteczności, niezawodności oraz korzystnej relacji jakości do ceny.

Dalli to niemiecka tradycja i wartości oparte na ponad 160-letniej historii.

Jako firma rodzinna Dalli łączy w sobie elementy odpowiedzialności społecznej, wysoką jakość zarządzania oraz szczególną dbałość o markę jak i jakość oferowanych produktów.

Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy, kompleksowe zarządzanie jakością oraz certyfikowane systemy zapewniają wytwarzanie najwyższej jakości produktów chemii gospodarczej.

Dzięki temu miliony konsumentów postrzegają Dalli jako wiarygodnego producenta, któremu można zaufać.

Dali dostarcza produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji