Zawieszki do WC

Sposób na higieniczną łazienkę - zawieszki do WC 

Zawieszki do WC stanowią prosty sposób na utrzymanie w łazience świeżości pomiędzy jej regularnym sprzątaniem. Montowane są one w muszli i dbają o czystość toalety podczas każdego spłukiwania wody. Sprawiają, że całe pomieszczenie jest pachnące i świeże. Zawieszki wyposażone są w plastikowe uchwyty, które pozwalają na ich montaż zaraz nad krawędzią toalety. Nie jest to zbyt skomplikowane i pozwala na regularną wymianę kostek. 

Dlaczego warto wykorzystywać zawieszki do WC? 

Zawieszki do WC pełnią tak naprawdę kilka praktycznych funkcji. W czasie spłukiwania woda, która przez nie przepływa wyzwana aktywną formułę usuwającą brud i zarazki obecne w muszli. Przy okazji zawieszki zapobiegają powstawaniu kamienia i tworzeniu się brązowych osadów. Sprawiają, że w toalecie panują higieniczne warunki. Jest to niezwykle istotne, gdy z łazienki korzysta na co dzień więcej osób. 

Popularne rodzaje zawieszek do WC 

Klasyczne zawieszki do WC to nie jedyne rozwiązanie dostępne na rynku. Ciekawą propozycją są także kostki barwiące do spłuczki. Umieszczane są one w zbiorniku na wodę. Na pierwszy rzut oka pozostają więc niewidoczne, co jest bardzo estetyczne. Znajdujący się w zbiorniku preparat rozpuszcza się w wodzie. Tym samym substancja bakteriobójcza jest rozprowadzana po całej muszli. Kostki do WC występują w wielu wersjach zapachowych do wyboru m.in. cytrynowej, lawendowej lub miętowej. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji