Ścierki

Ścierki - akcesoria niezbędne w każdym domu 

Ścierki różnego rodzaju to niewątpliwie akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym i nie tylko. Wykorzystywane są one przede wszystkim podczas sprzątania. Nadają się one do różnorodnych prac sprzątających i sprawdzają się w przypadku różnych powierzchni. Stosować je można zarówno na sucho, jak i na mokro. W naszym sklepie dostępne są ścierki produkowane z różnych materiałów m.in. mikrofibry. 

Do czego wykorzystywane są ścierki w gospodarstwie domowym? 

Ścierki doskonale sprawdzają się zarówno podczas codziennych, jak i generalnych porządków. Te z mikrofibry nie wymagają nawet stosowania detergentów, bo świetnie chłoną wodę. Są też odporne na ścieranie. Wykonane są z materiału o dużej miękkości, który nie drażni ludzkiej skóry. Nie mniej przydatne w domu są jednak także ścierki gąbczaste, które wykorzystać można nawet do mycia naczyń czy czyszczenia łazienki. 

Jakie ścierki przydają się najbardziej na co dzień? 

Ścierki pozwalają utrzymać w czystości różne pomieszczenia. Dobrze radzą sobie z wieloma powierzchniami, nie pozostawiając na nich zarysowań. Skutecznie usuwają plamy na kuchennym blacie, wokół zlewu czy na umywalce. Wykorzystać je można również w ogrodzie czy na balkonie. Przychodzą z pomocą, gdy trzeba szybko coś wyczyścić. Po umyciu i wysuszeniu nie zajmują zbyt wiele miejsca w kuchennej szafce. W naszej ofercie znajdziesz ścierki wykonane z różnego rodzaju materiałów m.in. miękkiej mikrofibry. Zobacz sam!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji