Smakołyki

Smakołyki dla psów - przekąski pełniące wiele funkcji

Pies do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania potrzebuje oczywiście odpowiednio dopasowanej karmy. Jednak właściciele zwierząt chętnie sięgają również po różnego typu smakołyki czy przekąski. Korzystanie z nich ma całkiem sporo zalet. Przede wszystkim jest to wygodny sposób na uzupełnienie diety pupila w istotne minerały i witaminy. To też doskonały sposób na okazanie zwierzakowi zainteresowania czy uwagi. Przekąski zaspokajają ponadto potrzebę żucia i gryzienia u psów. 

Psie smakołyki - jak skutecznie zmotywować swojego psa 

Nie da się ukryć, że smakołyki dla psów przychodzą z pomocą podczas uczenia ich nowych umiejętności. Są dla czworonogów bardzo skutecznym motywatorem. Przy ich zakupie warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby zwierzęcia oraz jego upodobania smakowe. Nie wszystkie przekąski są bowiem dla każdego psa smaczne. 

Smakołyki dla psów i ich podstawowe rodzaje 

Psie smakołyki podzielić można na kilka podstawowych grup. Są to przekąski prozdrowotne, przekąski na spacer lub do treningu i tzw. gryzaki zaspokajające potrzebę gryzienia. Niektóre smakołyki łączą w sobie kilka funkcji. Przy zakupie dobrze jest mieć na uwadze dzienne zapotrzebowanie kaloryczne psa. Większość pokrywa karma sucha lub mokra, ale często karmienie przekąskami może u pupila spowodować wzrost masy ciała. Jest to widoczne zwłaszcza u mniejszych psów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne psie smakołyki - przekonaj się sam!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji