Karma dla psów

Karma dla psów - zapewnij swojemu pupilowi to, co najlepsze 

Dobra karma dla psów to coś, na co każdy właściciel czworonoga powinien zwrócić szczególną uwagę. Chodzi w końcu nie tylko o to, aby pies miał co jeść, ale by z pożywieniem dostarczać jego organizmowi niezbędnych mu składników odżywczych. Tylko wówczas zwierzę będzie w pełni sił i dożyje późnej starości. Karma musi być dopasowana do poszczególnych cech osobniczych psów. Każdy czworonóg ma bowiem inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze czy inny poziom aktywności. 

Karma dla psów - dlaczego jej wybór ma tak duże znaczenie?

Karma dla psów musi zostać zawsze dopasowana do potrzeb danego czworonoga. W przeciwnym wypadku dojść może do poważnych niedoborów, dużego obciążenia narządów wewnętrznych lub problemów ze strony układu pokarmowego. Zazwyczaj karmę dobiera się odpowiednio do wieku psa. Stosowne oznaczenia są widoczne na opakowaniach. Najprostszy podział przewiduje pokarm dla szczeniąt, psów dorosłych i seniorów. 

Karma dla psów - jakie jej rodzaje można wyróżnić? 

Karma dla psów ma nieco inny skład w zależności od tego, dla zwierzaka, w jakim wieku jest przeznaczona. Wynika to ze zróżnicowanego zapotrzebowania na dane składniki odżywcze. Na rynku znaleźć można produkty przeznaczone także dla poszczególnych ras psów. Karmę podzielić można także na suchą i mokrą. Każda ma swoje wady i zalety. Większość właścicieli sięga jednocześnie po obie z nich. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pokarm odpowiedni dla swojego psa!

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji