Krochmal

Krochmal, czyli płyn zbawiennie działający na bieliznę

Krochmalenie bielizny to nieco zapomniana już dzisiaj czynność polegająca na maczaniu bielizny w specjalnym roztworze, dzięki którym staje się ona sztywniejsza i schludniejsza. Mieszankę tę nazywa krochmalem, natomiast dziś jej mianem określamy wszystkie specyfiki, które ułatwiają prasowanie. Jeśli szukasz takich produktów, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy w niej dla Ciebie specjalne spraye, które sprawią, że każde prasowanie stanie się znacznie prostsze i przyjemniejsze, a efekty bardziej pożądane.

Nasza oferta krochmali

W naszym sklepie znajdziesz krochmale przygotowane przez renomowanych producentów, takich jak: ABT Abfull czy Dalli-Werke. Są to renomowane niemieckie marki specjalizujące się w produkcji chemii do użytku domowego. Oferowane przez nas pozycje znacznie ułatwiają oraz skracają czas prasowania. Sprawiają też, że odzież jest pozbawiona charakterystycznych zagnieceń - szczególnie w najbardziej uciążliwych miejscach. Koszule, koszulki czy bluzki prasowane przy pomocy takich specyfików prezentują się bardzo okazale. Są idealnie gładkie i zyskują przyjemny zapach przypominający czasy tradycyjnego krochmalenia. Dodatkowo chronią one tkaninę przed zabrudzeniem i pomagają jej w dłuższym utrzymaniu świeżości. Są w 100% bezpieczne dla ludzkiej skóry.

W naszym sklepie możesz nabyć takie produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z okazji i ułatw sobie codziennie prasowanie bez zbędnego nadwyrężania swojego budżetu!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji