Filtry do kawy

Filtry do kawy - aromatyczna kawa przelewowa każdego dnia 

Coraz więcej osób przepada za kawą przelewową uzyskiwaną z ekspresu przelewowego. W tym przypadku można cieszyć się aromatycznym naparem bez fusów, a jednocześnie wcale nie trzeba inwestować w drogi ekspres ciśnieniowy. Trzeba jedynie zakupić odpowiednie papierowe filtry do kawy. Są to produkty jednorazowe, które po użyciu należy wyrzucić do kosza. Są tym samym rozwiązaniem bardzo wygodnym. Dodatkowo wyróżniają się dużą skutecznością działania, bo nie przepuszczają nawet małych drobin ziaren kawy. 

Praktyczne filtry do kawy z papieru

Nie da się ukryć, że papierowe filtry do kawy są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Pod względem jakości wcale nie ustępują filtrom materiałowym. Dodatkowo są łatwe i szybkie w użyciu. Oczywiście nie wymagają też czyszczenia. W celu uniknięcia papierowego posmaku kawy, przed rozpoczęciem parzenia należy je jedynie przelać wrzątkiem. To szczególnie ważne w przypadku filtrów brązowych. 

Dlaczego warto stosować filtry do kawy?

Filtry do kawy mają sporo zalet. Przede wszystkim pozwalają one skutecznie oddzielić od naparu fusy. Wówczas parzenie kończy się wówczas, gdy kawa ma najlepszy smak. Fusy dają jej bowiem niepotrzebną gorycz i sporą gęstość. Dodatkowo niektóre filtry do kawy są w stanie zatrzymać część substancji oleistych obecnych w ziarnach. Te z kolei w niekorzystny sposób wpływają na układ krążenia. Zobacz filtry do kawy obecne w naszej ofercie i wybierz odpowiednie dla siebie. 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji