Mokra karma

Mokra karma dla psów - podstawa wyżywienia czworonogów 

Mokra karma to podstawa wyżywienia domowych czworonogów. Stanowi szybki, łatwy i smaczny sposób na dostarczenie pupilowi niezbędnych mu składników odżywczych. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie jej do potrzeb żywieniowych danego psa. Duże znaczenie ma w tym przypadku jego wiek, waga, wielkość, a czasem i rasa. Karmę dobrze jest wybrać, mając na uwadze ewentualne problemy zdrowotne czy nietolerancje pokarmowe zwierzaka. 

Mokra karma dla psów - jak wybrać tę właściwą? 

Mokra karma musi być dopasowana do potrzeb danego psa. Kluczowy jest zawsze jego wiek, gdyż na poszczególnych etapach rozwoju zwierzęciu potrzebne są nieco inne składniki odżywcze. Szczeniaki muszą mieć dostarczane z pożywieniem dużo wapnia i kalorii. Są bowiem ruchliwe i aktywne. Dorosłe psy często mają mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne. Sporo zależy oczywiście od ich aktywności. Jeszcze wolniejszy metabolizm mają psy starsze. 

Mokra karma dla psów - szeroki wybór smaków 

Mokra karma dla psów występuje w wielu różnych smakach do wyboru. Są to zarówno smaki klasyczne np. kurczak i wołowina, jak i te bardziej wykwintne np. dziczyzna czy gęsina. Przy zakupie warto sprawdzać zawartość w produkcie mięsa, bo jest to składnik dla czworonogów najważniejszy. Dawkowanie zazwyczaj podawane jest na opakowaniu i warto się do niego stosować. Nasza oferta jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz mokrą karmę odpowiednią dla swojego psa. 

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji