Sucha karma

Sucha karma dla psów - podstawa wyżywienia wielu czworonogów 

Sucha karma dla psów cieszy się nie mniejszą popularnością niż karma mokra. Z uwagi na niską zawartość wody, psuje się ona znacznie wolniej niż karma w puszkach. Dlatego można zakupić jej większy zapas bez żadnego problemu. Jest ona też bardziej kaloryczna, a więc psu należy na co dzień odmierzać jej mniejsze porcje. Dodatkowo trzeba mu zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody. 

Sucha karma dla psów - jak wybrać tę właściwą? 

Sucha karma dla psów ma sporo zalet. Pozwala zadbać o stan zębów czworonogów. Tworzą ją bowiem twarde granulki, które podczas rozgryzania pozwalają pozbyć się osadu nagromadzonego na zębach. Oczywiście warto w tym przypadku stawiać na karmę o wysokiej zawartości mięsa. W końcu jest to podstawa diety wszystkich psów. Najlepsze produkty są odpowiednio zbilansowane - zawierają sporo witamin i minerałów potrzebnych zwierzętom. 

Sucha karma dla psów - szeroki wybór smaków i rodzajów 

Sucha karma jest ciekawą alternatywą dla karmy mokrej dla psów lub bywa jej doskonałym uzupełnieniem. Najważniejsze jest jej dopasowanie do poziomu aktywności zwierzęcia, jego rasy czy wieku. Najlepsze produkty na rynku wspomagają odporność i kondycję psów. Sprawiają, że pupil ma zdrową skórę i lśniącą sierść. Sucha karma sprzedawana jest w opakowaniach o zróżnicowanej wielkości. Wybierz takie, które będzie dla ciebie optymalne! 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji