Czekoladki Anthon Berg Raspberry in Liqueur 220g
  •  Czekoladki Anthon Berg Raspberry in Liqueur 220g
  •  Czekoladki Anthon Berg Raspberry in Liqueur 220g

Czekoladki Anthon Berg Raspberry in Liqueur 220g

17,99 zł
Brutto

Wyborne czekoladki wprost ze stolicy Danii – Kopenhagi – nadziewane marcepanem wytwarzanym według tradycyjnej receptury oraz półpłynnym nadzieniem o smaku Maliny w pomarańczowym likierze do którego przyrządzenia wykorzystano tradycyjne konfitury. Wyśmienitą kompozycję uzupełnia rozpływająca się w ustach, przepyszna delikatna czekolada najwyższej jakości.

Ilość
Dostępny

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Czekoladki Anthon Berg Raspberry in Orange Liqueur 220g

Wyborne czekoladki wprost ze stolicy Danii – Kopenhagi – nadziewane marcepanem wytwarzanym według tradycyjnej receptury oraz półpłynnym nadzieniem o smaku Maliny w pomarańczowym likierze do którego przyrządzenia wykorzystano tradycyjne konfitury. Wyśmienitą kompozycję uzupełnia rozpływająca się w ustach, przepyszna delikatna czekolada najwyższej jakości.

Każda z ośmiu czekoladek jest zapakowana oddzielnie, w hermetyczną kopertkę, która zapewnia długotrwałą świeżość. Tak zapakowane czekoladki umieszczone są w eleganckim prostokątnym pudełku. Idealne na codzienną słodycz do kawy lub herbaty, świetna propozycja dla gości, a już na pewno perfekcyjny wybór na prezent ze względu na eleganckie opakowanie w standardzie.

Data przydatności do spożycia: 16.02.2023r.

Producent: Anthon Berg Denmark

Produkt jest importowany z Danii.

Ilość w kartonie: 12 sztuk

55 Przedmioty