Lista produktów marki Poliboy

Firma Poliboy od ponad 85 lat produkuje środki czystości przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni. Od początku istnienia POLIBOY działa z dużym poczuciem odpowiedzialności za człowieka i środowisko. Jest to pokazane w logo i projekcie. Środki czystości firmy Polboy są znane i cenione na całym świecie.

W 1930 roku Adolf Brandt i Otto Walther zakładają Brandt & Walther GmbH w Bremie, specjalizującą się w handlu i imporcie zboża.

Firma Poliboy jako pierwsza wprowadziła na rynek butelki w sprayu do pielęgnacji mebli w Niemczech. Dzięki tej innowacji środki do pielęgnacji mebli można bardzo łatwo rozpylać bez gazu pędnego.

W 2002 roku POLIBOY rozwija nową kategorię produktów: Mokre chusteczki do mebli to pierwsze w Niemczech impregnowane ściereczki opracowane specjalnie do powierzchni drewnianych. W kolejnych latach pojawią się kolejne chusteczki nawilżane np. Do płaskich ekranów i podłóg.

Od początku istnienia POLIBOY działa z dużym poczuciem odpowiedzialności za człowieka i środowisko. Jest to pokazane w logo i projekcie.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji